Hakkımızda

Gem Proses Mühendislik Ticaret Ltd. Şti. firması, 2022 yılında kurulmuş genç bir firmadır. Kurucu Ayhan Uysal; 17 yıl boyunca sektörde çeşitli firmalarda önce arıtma sektöründe saha mühendisi ve satın alma, sonra proses ekipmanları alanlarında yönetici olarak Alman ve Fransız şirketlerinde çalışmıştır. Firma, Türk endüstrisinde faaliyet gösteren firmalara butik hizmet vermeyi planlayarak yola çıkmıştır.

Firmanın hedefi endüstriyel alanda faaliyet gösteren özellikle maden, demir çelik, kağıt ve kimya tesislerine, arıtma ve proses ekipmanları temini alanında hizmet etmek ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda var olan sorunları gideren proses çözümleri üretmektir.

Endüstride kullanılan olmazsa olmaz pahalı ve termin süreleri uzun olan vanaların, yenilenmesi alanında tecrübelerini müşterilerine aktararak onların da kendi tesislerinde dışa bağlı kalmasının bir nebze bile olsa önüne geçmek için VANA TAMİRİ konusunda da önemli çalışmalar yürütmektedir.

Gem Proses ayrıca yeni mezun mühendisleri, sektörde teknik bilgisi yüksek, sık saha ziyareti yapan ve sorunlara analitik yaklaşım gösterebilen, sorumluluk alan güçlü bireyler haline getirmek için ayrıca eğitim çalışmalarına önem göstermektedir.

Gem Proses Mühendislik Ticaret Limited Şirketi

Logomuzdaki yeşil, çevreci ve sürdürülebilir uygulamalarımızı, şekil olarak elmas, sizlerin işinize verdiğimiz değeri, ve yer küre, uluslararası bir firma olma hedefimizi temsil etmektedir.
17+ Yıl Üstün Tecrübe
Size yalnızca çözüm sunuyoruz.
100% Mutlu Müşteri
Çözüm önerdiğimiz sorun çözülene kadar yanınızdan ayrılmıyoruz.
Her Zaman Kaliteli
Uzun ömürlü prosesler tasarlıyoruz.

Sektörder Bilinirlik
Endüstrinin çeşitli alanlarında yaptığımız başarılı çalışmalar ile adımızdan söz ettiriyoruz.
  • Gem ProsesMisyonumuz

    Müşterilerimizin problem yaşadığı ve çözüm için bize başvurduğu varolan bir tesiste veya yeni kurulacak olan bir proseste, ihtiyaç duyulan tüm niteliksel şartları yerine getiren sistemleri tasarlayıp, temsilcisi olduğumuz markaların ürünleri ile tedarik edip, zamanında teslim etmek ve teslim sonrası müşterimizin sahasında kullanılan ürünümüzü veya sistemimizi takip ederek uzun soluklu çözüm ortağı ilişkileri kurmaktır.
  • Gem ProsesVizyonumuz

    Çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimizden aldığımız güç ile kısa vadede uluslararası bir sistem ve ekipman tedarikçisi olmak, tasarım ve uygulamalarımızın sunduğu katma değer ile ülkemize faydalı büyük firmalar arasında yerimizi almaktır.