GEM PROSES

Proses Ekipmanları

Endüstriyel tesislerde yer alan proseslerinizde kullanmak üzere temsilciliğini yaptığımız firmaların ürünlerini sizler ile birlikte seçip satış ve saha hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Georg Fischer

Gem Proses olarak, isviçreli dünyanın en kaliteli termoplastik vanalarının üreticisi +GF+ Georg Fischer markalı ürünlerin endüstriyel pazarda satış temsilciliğini yürütüyoruz.

İwaki Walchem

Gem Proses olarak, Iwaki tarafından üretilen ve arıtma sistemi kontrolü için kullanılan ve ayrıca bir PLC gerektirmeyen WALCHEM markalı ürünlerinin endüstriyel pazarda satış temsilciliğini yürütüyoruz.

İwaki Air

Gem Proses olarak, JAPON dünyasının en kaliteli havalı pompalarının üreticisi Iwaki Air markalı ürünlerin endüstriyel pazarda satış temsilciliğini yürütüyoruz.

İwaki MCP

Gem Proses olarak, JAPON dünyanın en kaliteli manyetik kaplinli pompalarının üreticisi Iwaki markalı ürünlerin endüstriyel pazarda satış temsilciliğini yürütüyoruz.

Dupont

Gem Proses olarak dünyanın en kaliteli temizsu membranlarının üreticisi Dupont tarafından üretilen TAPTEC markalı 4 inch membranların endüstriyel pazarda satış temsilciliğini yürütüyoruz.

HEFER Online
Sertlik Ölçümü

WHA-3000 Online Sertlik Analizörü arıtma ve su şartlandırma uygulamalarında (Yumuşatıcılar, R.O., vb.) su sertlik seviyelerini (ppm cinsinden) ölçmek için tasarlanmış çevrimiçi bir analiz cihazıdır.