GEM PROSES

Arıtma ve Su Şartlandırma
Sistemleri

Proseslerinizde ihtiyaç duyduğunuz hassas analiz değerlerini sağlayan temiz su ve şartlandırılmış su ihtiyaçlarınızı üreten sürdürülebilir sistemleri tasarlıyor ve anahtar teslim kurulumunu sağlıyoruz. Uzun ömürlü sorunsuz tesisler için bir telefon uzağınızdayız.

Reverse Osmosis Sistemleri

Kaynağına göre farklı olarak kuyu, şebeke ve deniz suyu kullanarak prosesinizde ihtiyaç duyulan iletkenlik değerinde tek ya da double pass cihazınızı tasarlıyoruz. Sektörün önde gelen ekipman markalarının ürünleri ile tam otomatik sistemler imal ediyoruz. Mevcut olan otomasyon sistemine dâhil ediyor ya da sıfırdan kendi otomasyonuna sahip sistemler kuruyoruz.

Mineral Sistemleri

İstemiş olduğunuz çıkış suyu parametrelerine göre, FRP veya Metal tanklara, otomatik geri yıkamalı meral sistemleri tasarlıyoruz. Quartz, Aktif Karbon, Antrasit, Anyonik ve katyonik reçineler, Mixed bed, AsFeMn, Birm dolamit…vb minerallerini kullanarak 5 veya 7 vanalı yüzey borulamalı ve PLC kontrollü ya da mikroprosesör kontrollü filtre valfi ile otomatik kontrol edilen mineral sistemler kuruyoruz. Var olan sistemlerin bakımı ve mineral değişimleri için profesyonel teknik servisimiz ile hizmetinizdeyiz.

Su Şartlandırma

İlgili prosesin ihtiyaç duyduğu akışkan şartlandırmasını yapan otomatik dozlama sistemleri imal ediyoruz. Mevcut olan otomasyon sistemine dâhil ediyor ya da sıfırdan kendi otomasyonuna sahip sistemler kuruyoruz. Otomatik klor dozaj sistemleri, Ph dengeleme, buhar yıkama, sirkülasyon sistemleri …vb ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Paket Arıtma Tesisleri

Paket Atık Su Arıtma Üniteleri, atıksuların arıtılmasında teknolojinin gelişmesiyle birlikte avantajlı hale gelmiş olan ve havalandırma ile çökeltimin aynı reaktör içinde gerçekleştirildiği, ön çöktürme, ilgili dozlamalar ve çamur alma kısımlarının kompakt bir biçimde birarada olduğu, alanında uzman partnerlerimiz ile imalatını yaptığımız kendi otomasyonuna sahip sistemlerdir.

Geri Kazanım Sistemleri

Geri kazanım sistemleri endüstri için gün geçtikçe vazgeçilmez hale gelmiş olan genellikle kendini kısa sürede amorti eden su elde etme yöntemidir.Tesislerinizde toplanan atıksuların analizlerini yapıp, ne derecede arıtılabileceği ve hangi kısımlarda yeniden kullanılabilir olduğu konusunda danışmanlık veriyor ve alanında uzman partnerlerimiz ile imalatını yapıyoruz.